
Traditionele bindwedstrijd Lure and emerger 2022
Jong de laatste bindavond van het jaar
Wedstrijd om de eer, de wisseltrofee en de door Megafish Roosendaal gesponsorde waardebonnen
Het was weer zover, de laatste clubavond van het jaar en…de traditionele bindwedstrijd van Lure and Emerger.
De deelnemers kregen 2 klassieke forel streamer patronen voor de “kiezen” maar met de SVS en de patronen groot op het scherm, moest het voor iedereen prima te doen zijn.
The Black Nose Dace, en the Vanilla Ice was de keus van de commissie om de binders uit te dagen.
Om 8 uur konden de binders van start, 22:00 uur was de deadline en mondjesmaat “druppelden” de 2 patronen binnen bij de 3 koppige jury bestaande uit Rinus van Belzen, Sjaak Tazelaar en Hans Matthijsse.
De jury had het niet gemakkelijk deze avond, geen van de binders had 2 subliem gebonden creaties uit de vice kunnen toveren.
Na rijp beraad had de jury om 22:15 een uitslag.
De 3e plaats viel wederom zoals vorig jaar ten deel aan Sjaak den Hartog, de 2e plaats was voor de reeds 3 voudig kampioen Quincy Hoek, en de 1e plaats, voor de 2e keer in de geschiedenis van de Lure and Emerger Bindwedstrijd, winnaar en 1 jaar houder van de wisseltrofee, Gerard van Thillo.
Gerard, Quincy, en Sjaak, van harte gefeliciteerd met jullie terecht en verdiende ereplaatsen, en veel plezier met de door Megafish Roosendaal gesponsorde waardebonnen.